haraj logo
جستجو

کوکوی سبزی باماهی

مواد لازم :
پیاز : 2عددسیر : 3حبهگشنیز : 500گرمتخم مرغ : 3عددروغن : 150گرمشنبلیله : 200گرمتره : 200گرمزرشک : 1قاشقگردو : 2عددنمک،فلفل،زردچوبه : به مقدارلازمماهی : 1عدد

سلام. من اومدم دوباره با طرز تهیه ی یه کوکوی خوشمزه دیگه. من هرچی طرز تهیه کوکو ها را برای شما مینویسم باز هم زیادن و تمومی ندارن. انواع کوکو ها به ما تنوع میده که بتونیم غذاهای خیلی بیشتر و دوست داشتنی تری را درست کنیم و در کنار خانواده محترمتون میل کنید. کوکوی سبزی با ماهی خیلی خیلی سفارش میکنم که در برنامه غذایی هاتون قرار بدین چرا که داشتن سبزی و ماهی مواد مغذی بسیار زیادی را وارد بدن میکنه. الان که دیگه فصل مدارس هم هست چه بهتر که غذا های مقوی تری هم برای بچه های گلتون تهیه کنید تا لذت ببرن. غذاهای چون کوکو ها سریع تهیه میشن و لازم نیست وقت زیادی هم صرف کنید. تنوع غذایی خیلی بهتره و شما را یک آشپز نمونه جلوه میده.


 ابتدا ماهی را بشویید سپس با سیر و پیاز چرخ کنید. این مواد را در ظرفی ریخته و گردو و زرشک را اضافه کنید. مقداری نمک و فلفل و زردچوبه هم اضافه کنید. تخم مرغ را هم اضافه کنید.از انواع ماهی میتوان استفاده کرد.


حالا شنبیله و گشنیز و تره را بشویید سپس خرد کنید. حالا این سبزی های خرد شده را به مواد قبلی اضافه کنید. کاملا هم بزنید تا مخلوط شوند.

 


حالا مواد مخلوط شده را در مقداری روغن در ماهیتابه ریخته و اجازه دهید تا به مدت زمان لازم سرخ شود. دقت کنید که باید دو طرف کوکوی سبزی با ماهی شما سرخ شود وگرنه طعم خاص و خوشمزه کوکوی شما از بین میرود. امیدوارم نوش جان کنید.

کوکوی سبزی باماهی

آخرین آموزش ها
برترین ها