haraj logo
جستجو

ساندویچ تن ماهی

مواد لازم :
تن ماهی : ا قوطیجعفری خرد شده : نصف لیواننمک و فلفل : لازمروغن زیتون : لازمسس مایونز : 1قاشقکلم بنفش : نصف استکانپیاز بنفش : 1عددنان تست : 4عددپنیر چدار : لازمقلم : 4حبهخیارشور : 3عدد خرد شدهساقه : در صورت تمایلسیر : چهار حبه


ابتدا یک عدد پیاز بنفش را درشت بصورت خلالی خرد میکنیم. در تابه کمی روغن زیتون می ریزیم و پیازها را با شعله ی کم به مدت سه چهار دقیقه آرام تفت می دهیم نیازی به طلایی شدن نیست فقط می خواهیم کمی نرم شود. 


چهار حبه سیر را پوست بکنید و خوب له کنید می توانید رنده ی ریز کنید. سه عدد خیار شور را نگینی خرد کنید. 


چهار ساقه جعفری را خوب بشویید و بسیار ریز خرد کنید. 

ساندویچ تن ماهی


یک ظرف گود بردارید و یک قوطی تن ماهی که بهتر است قبل از شروع آشپزی آن را بیست دقیقه جوشانده باشید، در ظرف بریزید بعد پیاز سرخ شده و سیر له شده و خیار شور نگینی خرد شده را هم به آن اضافه کنید حالا یک قاشق غذا خوری سس مایونز داخلش بریزید و به اندازه ی دلخواه نمک و فلفل و کمی روغن زیتون بریزید جعفری خردشده را در مرحله ی آخر به آن بیفزایید و خوب هم بزنید در صورت تمایل می توانید از ساقه ی کرفس هم در ساندویچ بریزید مواد ساندویچ ما آماده شده است. 

 ساندویچ تن ماهی


چند عدد نان تست گرد یا مربعی را روی سینی فر می گذاریم از قبل فر را گرم کنید و روی سینی فر یک را چرب کرده یک کاغذ روغنی روی آن پهن کنید. یک نان تست را که گذاشتیم روی آن را با کره چرب کنید بعد از موادمان با قاشق روی آن می ریزیم بعد چند تکه پنیر چدار روی آن می گذاریم و دوباره نان تست رویش گذاشته با کره چرب شود و از موادمان رویش می ریزیم و باز هم پنیر چدار روی آن می گذاریم تا جایی که مواد و نان تست تمام شود. آخرین لایه نان تست در بالا باشد بعد سینی در دمای 180درجه 15دقیقه در فر باشد. 

ساندویچ تن ماهی

 ساندویچ تن ماهی

ساندویچ تن ماهی آماده است 

ساندویچ تن ماهی

نوش جان

 

آخرین آموزش ها
برترین ها