haraj logo
جستجو

رست بیف

 

مواد لازم :
گوشت گوساله بدون چربی 500 گرمسیر 5 عددنمک و فلفل به مقدار لازمموسیر 5 عدداب مرغ 1/2 پیمانهاب گوشت 1/2 پیمانهروغن زیتون 3 قاشق سوپخوریگشنیز 50 گرمکرفس 2 ساقهپیاز 1 عددگوجه 3 عدداویشن 1 قاشق چایخوری

مدت زمان آماده سازی : ۲۵ دقیقه

مدت زمان پخت : ۶۵ دقیقه

زمان کل : ۹۰ دقیقه

برای : ۴ نفر

عکس

 

 

رست بیف فرانسوی

 

 

 

طرز تهیه : درون گوشت گوساله  با چاقو سوراخ هایی ایجاد کنید و سیرها را درون سوراخ ها وارد نمائید. با نخ ضخیمی اطراف گوشت را محکم ببندید تا گوشت حالت رول پیدا کند و در زمان پخت تغییر شکل ندهد.

 

تمام سبزیجات را خرد کنید ، سبزیجات خرد شده را با تمام مواد مخلوط کنید و در کف سینی فر بریزید و گوشت را روی سبزیجات قرار دهید ، روی سینی را با فویل بپوشانید و در طبقه میانی فر با حرارت 160 درجه سانتیگراد بپزید.

 

مقدار پخت رست بیف بسته به ذائقه شما دارد. میتوانید گوشت را تا جایی که خوب پخته شود درون فر بگذارید. در انتهای زمان پخت میتوانید فویل را بردارید و کمی روی رست بیف را با حرارت بالایی برشته کنید.

 

پس از اتمام پخت ، رست بیف را درون ظرفی مناسب قرار دهید و بگذارید کمی خنک شود سپس با چاقویی تیز ان را به ورقه هایی نازک تقسیم کنید ، ورقه های رست بیف را همراه با سیب زمینی کبابی یا پوره سیب زمینی و سس دلخواه ( سس باربیکیو ، سس خردل ، سس گوجه و ) سرو نمائید.

 

اگر دوست دارید میتوانید ورقه ها را کمی حرارت دهید تا سطح انها نیز برشته شود یا به همان صورت که معمول است سرو کنید.

 

 

 

آخرین آموزش ها
برترین ها