haraj logo
جستجو

سوپ کدوحلوایی

مواد لازم :
کدو حلوایی : 500گرمساقه کرفس : 100گرمهویج : 100گرمپیاز : 1عددکره : 2عددنمک و فلفل : به مقدارلازمخامه : به مقدارلازم


کدو حلوایی شسته و خرد کنید . سپس پیاز را نگینی خرد کنید .هویج را هم ریز ریز کنید . ساقه کرفس را هم خرد کنید . 

 


حالا پیاز های نگینی خرد شده را با کمی کره تفت دهید . سپس ساقه کرفس خرد شده و هویج خرد شده را اضافه کنید .کدو حلوایی خرد شده را هم اضافه کنید . نمک و فلفل را اضافه کنید . حالا بگذارید مقداری بپزد . وقتی تمام این مواد پخته شدند باید مواد را به طور کامل بکوبید . کوفته شدن برای یک دست شدن نیز هست . 

حالا دیگر سوپ کدو حلوایی شما آماده است . اجازه دهید کمی سرد شود سپس با خامه سوپ کدو حلوایی را تزیین کنید . طرز تهیه کدو حلوایی ها متفاوت است و ممکن است هر کس بر اساس نظر و ضائقه خود مواد را کم و زیاد کند . حتی میتوانند مواد این سوپ کدو حلوایی را هم اضافه کنند در هر صورت بستگی به سلیقه افراد است . سوپ ها را میتوان به عنوان پیش غذا صبحانه یا حتی برای عصرانه میل کرد . سوپ کدو حلوایی سرشار از ویتامین است و بسیار مقوی میباشد .

سوپ ها هم انواع مختلفی دارند و اما سوپ کدو حلوایی یکی از سوپ های است که خیلی از افراد در خارج از آن استفاده میکنند . سوپ کدو حلوایی معروف است و کمتر کسی پیدا میشود تا آن را امتحان نکرده باشد . سوپ کدو حلوایی برای بیماری سرما خوردگی هم خیلی به کار میرود . امیدوارم لذت برده باشین دوستای عزیز  نوش جان .

 سوپ کدوحلوایی

سوپ کدوحلوایی

آخرین آموزش ها
برترین ها