haraj logo
جستجو

اسنک سیب زمینی

مواد لازم :
سیب زمینی : دو عدد بزرگآب جوش : 1 لیترپیاز : 1 عددروغن سرخ کردنی : 2 قاشق غذاخورینمک،فلفل،زردچوبه : به میزان لازمجعفری : نصف پیمانهگشنیز : نصف پیمانهنان تست : 16 برش


جهت تهیه ی این میان وعده ی لذیذ، ابتدا دو عدد سیب زمینی بزرگ را به خوبی با اسکاچ شسته تا گلی روی آن باقی نماند. سپس آنها را با آب جوش روی گاز گذاشته و حدود چهل دقیقه آبپز نمایید تا سیب زمینی ها به خوبی نرم و پخته شوند.

اسنک سیب زمینی


یک عدد پیاز را پوست کنده، شسته و به صورت نگینی خرد نمایید. سپس پیازها را داخل دو قاشق غذاخوری روغن سرخ کردنی داغ تفت داده و سرخ نمایید تا طلایی رنگ شوند. در حین سرخ شدن پیازها مقداری زردچوبه هم به آنها اضافه نموده و تفت دهید.


پس از پخته شدن سیب زمینی ها، اجازه دهید کمی خنک شوند. سپس آنها را پوست گرفته و با دنده درشت، رنده نمایید و یا با پوره ساز به خوبی له کنید.


پیازداغ ها، نمک، فلفل، و جعفری و گشنیز را به سیب زمینی ها اضافه نمایید. پس با دست به خوبی ورز دهید تا تهاراجمواد با هم مخلوط شوند و مزه دار شوند.

اسنک سیب زمینی


دستگاه ساندویچ ساز را روشن کرده تا کمی داغ شود. سپس نان های تست را روی خانه های دستگاه بچینید. مقداری مناسبی از مایه ی اسنک را روی نان ها گذاشته و با قاشق پخش نمایید. پس یک عدد نان تست دیگر روی مواد گذاشته، در ساندویچ ساز را بسته و حدود یک ربع الی بیست دقیقه صبر می کنیم تا نان تست ها تغییر رنگ دهند و برشته شوند.

اسنک سیب زمینی

اسنک سیب زمینی شما آماده است... نوش جان

اسنک سیب زمینی

آخرین آموزش ها
برترین ها