haraj logo
جستجو

تست نیمرو و مارچوبه با کره و پارمزان

 

مواد لازم :
کره‌ی بی‌نمک نرم شده 45 گرم یا 3 قاشقپارمزان ریز رنده شده 60 گرم یا ¼ پیمانهپودر سیر 3/4 قاشق چایخورینمک دانه درشت ¼ قاشقمارچوبه 12 شاخه نصف شده به قطرروغن زیتون 1 قاشقنمک دانه درشت و فلفل سیاهنان تست 4 برشکره‌ی بی‌نمک 1 قاشقتخم مرغ 4 عددفلفل قرمز (به دلخواه)

مدت زمان آماده سازی : -۵ دقیقه

مدت زمان پخت : ۵ دقیقه

برای : ۴ نفر

عکس تست

مخلوط پارمزان و پودر سیر با کره طعمی خاص و قوی به این تست صبحانه می‌دهد (که البته می توان از آن برای وعده های دیگر نیز استفاده کرد). من مارچوبه‌های ضخیم را به نازک ترها ترجیح می‌دهم زیرا بیرون آنها برشته می‌شود و درون آنها نرم و لطیف می ماند. اگر فقط به مارچوبه های باریک دسترسی دارید، آنها را به جای برویلر در یک تابه‌ی آب جوش همراه با روغن زیتون و نمک و فلفل بیندازید و چند دقیقه بپزید.

 

 

تست نیمرو و مارچوبه با کره و پارمزان

 

 

طرز تهیه: کره و پارمزان را به این صورت آماده کنید که در کاسه ای کوچک کره، پارمزان، پودر سیر و نمک را مخلوط کنید تا به شکل خمیر در‌آید. 

 

سینی فر را روی ردیف بالایی فر قرار دهید. فر را روی حالت گریل قرار دهید تا گرم شود. کف سینی فر را فویل بیندازید. 

 

مارچوبه ها را در سینی فر بچینید و کمی روغن و نمک و فلفل روی آنها بریزید. سینی را کمی تکان دهید تا روغن و نمک و فلفل به همه جای مارچوبه ها برسد. سپس به مدت 6 تا 8 دقیقه در فر بگذارید تا نرم شوند و در نیمه ی زمان پخت یک بار سینی را تکان دهید.

 

روی هر قطعه تست کره پارمزان بمالید. نان‌ها را طبق دستور اولیه برشته کنید. مارچوبه ها را روی نان ها قرار دهید.

 

در یک تابه ی بزرگ نچسب کره را روی شعله‌ی متوسط بالا آب کنید. تخم مرغ ها را نیمرو کنید به طوری که سفیده ی آنها ببندد و زرده هنوز شل باشد (3 تا 4 دقیقه). روی هرتست یک تخم مرغ بگذارید و با فلفل قرمز و نمک پولکی و فلفل سیاه تازه ساییده تزیین کنید.

اوتمیل یخچالی

 

آخرین آموزش ها
برترین ها