haraj logo
جستجو

مینی پیتزا مرغ با نان تست

مواد لازم :
ران مرغ : 2 تکهپیاز : 2 عددنمک،فلفل،زردچوبه : به میزان دلخواهپودر پاپریکا : به میزان دلخواهنان تست : 6 برشسس کچاپ : به میزان دلخواهپنیر پیتزا : 200 گرمپودر آویشن : به میزان دلخواهروغن سرخ کردنی : نصف پیمانهروغن زیتون : 1 قاشق غذاخوریقارچ : 100 گرمفلفل دلمه ای : نصف یک عددآب : 4 پیمانه


جهت تهیه این پیتزای خوشمزه، ابتدا دو تکه بزرگ ران مرغ را به همراه پیاز، نمک، فلفل، زردچوبه و پودر پاپریکا به مدت یک ساعت آبپز نمایید تا گوشت مرغ نرم شود. پس از پخت مرغ ها، آنها را آبکش کرده و کناری بگذارید تا کمی خنک شوند. پس از خنک شدن مرغ ها، آنها را با دست ریش ریش کرده و کناری بگذارید.

مینی پیتزا بانان تست

مینی پیتزا بانان تست


یک عدد پیاز را داخل تابه به صورت نگینی خرد کرده و به همراه روغن سرخ کردنی به خوبی تفت دهید تا طلایی رنگ شوند. پس از سرخ شدن پیازها، مرغ های ریش ریش شده را نیز به آنها اضافه نموده و مجددا تفت دهید. پس از این که مرغ ها نیز مانند پیازها طلایی شدند، قارچ های ورقه ورقه شده و فلفل دلمه ای های نگینی شده را نیز به آنها اضافه نموده و به همراه کمی نمک و فلفل تفت دهید.

مینی پیتزا بانان تست

مینی پیتزا بانان تست

مینی پیتزا بانان تست


نان های تست را روی بشقاب چیده، ابتدا یک لایه نازک سس کچاپ روی نان ها مالیده، سپس کمی پنیر پیتزا روی آنها پخش نمایید. در لایه بعدی مرغ های سرخ شده را روی آنها بریزید و با پشت قاشق یکدست نمایید. در لایه ی آخر نیز مقداری پنیر پیتزا به همراه کمی پودر آویشن بریزید.

مینی پیتزا بانان تست

مینی پیتزا بانان تست


تهاراجنان های تست آماده شده را روی سینی فر بچینید. سینی فر را قبل از چیدن نان ها، با یک قاشق غذاخوری روغن زیتون چرب نمایید تا پیتزاها به راحتی از آن جدا شوند. پس از چیده شدن مینی پیتزا ها، سینی را داخل فر قرار داده، دما را روی 150 درجه سانتیگرا د و مدت زمان 20 دقیقه تنظیم نمایید.

مینی پیتزا بانان تست

 مینی پیتزاهای شما آماده سرو هستند... نوش جان

مینی پیتزا بانان تست

آخرین آموزش ها
برترین ها