haraj logo
جستجو

کیک لازانیا

مواد لازم :
ورقه لازانیا : به تعداد لازمگوشت چرخ کرده : 350 گرمادویه : به مقدار لازمرب گوجه فرنگی : 2 ق غنمک و فلفل : به مقدار لازمپنیر پیتزا : یک بستهپنیر خامه ای : یک بستهپیاز : یک عدد

سلام بانوها.کیا لازانیا دوست دارن؟ کیا لازانیا رو متفاوت میپزن؟خب اگه از این شیوه پخت خوشتون اومد حتما امتحانش کنید.


ورق های لازانیا رو در آب در حال جوش بریزید و وقتی نرم شدند آبکش کنید.یک ظرف گود و گرد انتخاب کنید که قابل گذاشتن در فر باشه. ورق های لازانیا را به شکل زیر در ظرف بچینید تا کف ظرف و دیواره هاشو بپوشونه و نصف ورق ها از ظرف بیرون بمونه.

کیک لازانیا

کیک لازانیا


در تابه ای روغن بریزید.پیاز رو نگینی خرد کنید و کمی تفت بدید. گوشت چرخ کرده رو در تابه بریزید و تفت بدید.ادویه و نمک و فلفل بهش اضافه کنید و در آخر رب گوجه فرنگی بزنید و تفت بدید.

یک لایه از پنیر پیتزا رو روی لازانیا بریزید.حالا نصف سس گوشت رو بریزید. یک ورق لازانیا رو نصف کنید و روی لایه سس گوشت بذاریدش.

کیک لازانیا

کیک لازانیا


پنیر خامه ای رو با همزن چند ثانیه بزنید. یک لایه از پنیر خامه ای زده شده رو روی لایه قبلی بریزید.باز یک ورق لازانیا روی پنیر بذارید و در آخر بقیه گوشت رو بریزید. ورق های لازانیا رو روی گوشت برگردونید و روی اون رو پنیر پیتزا بریزید.

 کیک لازانیا

کیک لازانیا


لازانیا رو با همین ظرف در فر با دمای 180 درجه سانتی گراد به مدت  15 تا20 دقیقه قرار بدید. پنیر روی لازانیا که طلایی شد لازانیاتون آماده ست.بعد از پخت ظرف رو در دیس برگردونید و کیک لازانیا رو برش بزنید و میل کنید. نوش جان.

کیک لازانیا

آخرین آموزش ها
برترین ها