haraj logo
جستجو

کیک عسلی

مواد لازم :
تخم مرغ : 3عددشکر : 2قاشقآرد ذرت : 60گرمعسل : 3قاشقآرد گندم : 75گرمشکلات : 1عدد

هاراجی های گلم دیگه شروع کردم طرز تهیه ی کیک ها را براتون بیارمدوستان گلم کیک ها را به مناسبت های مختلف میتونید استفاده کنید البته که انواع کیک ها در مغازه ها موجوده ولی کیکی که شما در منزل تهیه میکنید خیلی خوشمزه تر و بهتر از کیکی است که در مغازه های شیرینی فروشی هست چرا که وقتی خودتون این کیک را تهیه کنید با خوشمزگی بیشتری این کیک را میل میکنید و زحمت شما بیشتر قدر دانسته میشود.هاراجی های عزیز کیک عسلی را در ماکرویو تهیه کنید تا طعم بهتری پیداکند.دوستان عزیزم کیک عسلی از دو نوع آرد استفاده کنید تا عطر و بوی خاصی پیداکند.کیک را در مناسبت های مختلف هم میتونید استفاده کنید و نوش جان کنید.


زرده تخم مرغ ها را جدا کنید.سپس زرده های تخم مرغ را به خوبی هم بزنید تا قاطی شوند.سپس شکر را به تخم مرغ ها اضافه کنید.عسل را هم اضافه کنید.کاملا هم بزنید تا مخلوط شوند.

کیک عسلی


حالا آرد ذرت و آرد گندم را به مخلوط قبلی اضافه کنید.کاملا هم بزنید تا با یک دیگر مخلوط شوند.اگر شیرینی کیک شما بیش از حد بود مقداری لیمو ترش هم اضافه کنید.من در چک لیست قرار ندادم چون که اختیاری است.خمیر کیک شما آماده است.


حالا خمیر را در قالب هایی قرار بدهید.قالب ها بر اساس اختیار خودتان است پس شکل آن را خودتان انتخاب کنید.حالا قالب ها را در ماکرویو قرار دهید و اجازه دهید تا پخت کامل بشود.بعد از پخت با شکلات تزیین کنید.

کیک عسلی

آخرین آموزش ها
برترین ها