haraj logo
جستجو

سالادتن ماهی باخیار

مواد لازم :
ماست : به مقدارلازمساقه کرفس : به مقدارلازمپیازچه : 2عددتن ماهی : 2عددپودر سیر : به مقدارلازمنمک و فلفل : به مقدارلازمآب لیمو : به مقدارلازمخیار : به مقدارلازمپیاز : 1عددفلفل دلمه ای : یک عدد


ابتدا ساقه کرفس و پیازچه را با فلفل دلمه خرد کنید . تقریبا نگینی کنید .خیار را خرد کنید اضافه کنید.پیاز را هم خرد کنید و اضافه کنید . تن ماهی را هم اضافه کنید .سپس ماست و نمک وفلفل و آبلیمو و پودر سیر را هم در ظرفی جداگانه اضافه کنید تا با یک دیگر مخلوط شوند . وسس سالاد شما که آماده شد به مواد دیگر اضافه کنید . 

سالاد تن ماهی

سالاد تن ماهی با خیار


دوستان عزیز سالاد تن ماهی با خیار شما آماده است . البته بگذارید مقداری در یخچال بماند تا بهتر جا بیفته سپس میل کنید . عزیزان برای مدت زیادی نمیتونید این سالاد را بگذارید بماند زیرا آب می اندازد .. این سالاد تن ماهی با خیار یک وعده غذایی کامل هستش و میتونید به عنوان غذایی رژیمی هم از سالاد تن ماهی باخیار استفاده کنید . حتی به برای شام و ناهار هم بعضی افراد از این سالاد تن ماهی با خیار استفاده میکنند . سالاد تن ماهی با خیار را میتوانید شما از سبزیجات معطر دیگری هم استفاده کنید البته بستگی به خودتون داره که آیا سبزی دوست دارین همراه با سالاد میل کنید یا نه .. گاهی برخی افراد از خیارشور هم استفاده میکنند . یا حتی سس که تهیه کردیم را مقداری بیشتر استفاده میکنند میگویند که خوشمزه تر میشود . سالاد تهیه کردن بستگی به ذائقه شما داره و دقتی که به کار میبرید . سالاد تن ماهی با خیار سریع تهیه میشود . پس نوش جان کنید و از این سالاد در کنار خانواده لذت ببرید.

سالاد تن ماهی با خیار

آخرین آموزش ها
برترین ها