haraj logo
جستجو

کوکوسیب زمینی

مواد لازم :
سیب زمینی : 4عددتخم مرغ : 3عددنمک و فلفل : به مقدارلازمروغن : به مقدارلازمسبزی : به مقدارلازمماست : به مقدارلازمزردچوبه : به مقدارلازمآب : به مقدارلازمجعفری : به مقدارلازم

سلام . خانم های آشپز باشی یه کوکو سیب زمینی کاملا ساده با طرز تهیه سریع و خوشمزه واستون آوردم . من در اینجا از قالب استفاده نکردم اما شما میتونید از قالب های مختلف با شکل و طرح های زیادی واسه خوشگل تر شدن کوکو های سیب زمینی تون هم استفاده کنید . شکل های زیبا تر میتونه کودکان را بیشتر برای خوردن این کوکو سیب زمینی جذب کنه . 


سیب زمینی ها را به طور معمولی در کمی آب بگذارید پخته بشن . پیاز را رنده کنید . سیب زمینی های پخته شده را بکوبید .

کوکوسیب زمینی


تخم مرغ ها تون را شکسته و و به سیب و پیاز اضافه کنید . مقداری نمک ، فلفل، زردچوبه به این مخلوط اضافه کنید . خب در اینجا این مخلوط را کاملا باهم قاطی کنید تا در زمان پخت مشکلی نداشته باشین .

کوکو سیب زمینی


روغن را کف ماهیتابه بریزید . سپس با کف دست یا قاشق هر کدومش که خودتون راحت ترید کو کو های سیب زمینی را یکی یکی سرخ کنید . وقتی یه طرفش سرخ شد برگردانید و طرف دیگه ام سرخ کنید . خب پس از آماده شدن کوکو هاس سیب زمینی تون میتونید آنها را همرا با ماست وخیار ، سبزیجات میل کنید . ما در اینجا از ماست و خیار و سبزی جعفری هم برای تزیین استفادت کردیم هم برا خوش مزه شدن بیشتر کوکو های سیب زمینی ..هر طور که خودتون علاقه دارین میتونید از بقیه مواد استفاده کنید . دوستای هاراجیای من امیدوارم که لذت کافی را ببرید و از این کوکو سیب زمینی راضی باشین . نوش جان !

کوکوسیب زمینی

آخرین آموزش ها
برترین ها