haraj logo
جستجو

دستور ویژه: سینه مرغ پر شده با سوفله کلم

 

مواد لازم :
پنیر باترکزه خرد شده 60 گرمسیر تازه خرد شده 2 عددریحان تازه خرد شده 1 قاشق غذاخوریفیله سینه مرغ 2 عددروغن 1 قاشق غذاخوریگوجه فرنگی 1 عدد (250گرم)کلم بروکلی 50 گرمکره 20 گرمسیر ریز شده 1 عددآرد 1 قاشق چایخوریسس خردل 1/4 قاشق چایخوریتخم مرغ 1 عددکره 30 گرمقارچ کوچک 100 گرمخامه 1/2 فنجانسس خردل 1/2 قاشق چایخوریپیازچه خرد شده 2 قاشق چایخوری

مدت زمان آماده سازی : ۳۵ دقیقه

مدت زمان پخت : ۳۵ دقیقه

زمان کل : ۷۰ دقیقه

برای : ۲ نفر

ارزش غذایی: 594 Calories

تصویر سینه مرغ پر شده با سوفله کلم

برای تهیه یک وعده رمانتیک و بی نظیر می توانید مرغ شکم پر با پنیر و سبزیجات را همراه با یک سوفله کلم بروکلی فرانسوی درست کنید و از مراحل اشپزی و طبخ غذای نهایی لذت ببرید. طعم و مزه خوراک مرغ با سس قارچ فوق العاده خواهد بود.

 

سینه مرغ پر شده با سوفله کلم

 

طرز تهیه:

1. پنیر، سیر و ریحان را در یک کاسه با هم خوب مخلوط کنید

2. فیله سینه مرغ را از بغل برش بزنید ودرون آنها را با مخلـوط پنیـر پر کنید. روغن را در تابه داغ کنید و فیله ها را تا زمانی که تـرد و قهوه ای رنگ شوند درون تابه بپزید.

3. کره را در تابه ذوب کـنید، قـــارچ را اضافه کنید و بپزید و هم بزنید تا کمی قهوه ای رنگ شود. خــامه و خــردل را اضافه کنید و روی حــرارت هم بزنید تا غلیظ شوند سپس پیازچه را اضافه کنید.

4. گوجه فرنگی را از وسط نصف کنید وتخم های آن را خارج کنید. گوجه فرنگی های نصف شده را 10 دقیقه در فرc°180درجه قرار دهید.

5. بروکلی را بجوشانید و آن را آبکشی و خرد کنید. سیــر را در کره تفت دهید و سپس آرد را اضـافه کنید. وقتی حبــــاب ایجاد شد تابه را از روی حــرارت بردارید و کم کم شیر و خردل را اضافه کنید.

6. سپس مجـــدداً تابــه را روی حـــرارت بگذارید و هم بزنید تا سس غلیـــظ شود. وقتی سس کمی خنـــک شد بروکــــلی و زرده تخم مرغ را اضافه کنید و هم بزنـید. سفیده تخم مرغ را بزنید تا خوب پف کند و به آرامی به مخلوط سوفــله اضافه کنید.

طرز تهیه کوردن بلو رول شده

7. داخل گوجه ها را با مخلوط سوفــله پرکنید و آنها را تا زمانی که پـف کنند و قــهوه ای شــــــوند (حدود 10 دقیقه) در فر بپزید.

 

 

??? این غذا بعلاوه 2 غذای دیگر در یک باکس هیجان انگیز در محل شما! (فقط تهران)

سایت تازه پز: www.tazehpaz.com

 

 

آخرین آموزش ها
برترین ها