haraj logo
جستجو

آب هویج بستنی

مواد لازم :
هویج : به میزان لازم بستنی : به میزان لازم

هویج یک نوع سبزی بسیار مفید است که خواص زیادی برای بدن دارد این سبزی مقوی دارای ویتامینهای زیادی است از جمله ویتامین C، خوردن روزانه هویج تمام ویتامین های بدن را تامین میکند و برای سلامت چشم بسیار مفید است و دید را بهتر میکند و بینایی را قوی میکند. خاصیت هویج پخته شده بیشتر از هویج خام است ولی بیشتر افراد هویج خام را میپسندند و این بستگی به سلیقه ی هر فرد دارد. قیمت هویج در کشور ما بسیار مناسب است و همه اقشار جامعه میتوانند بخرند و استفاده کنند. بهتر است بدانید که اگر هویج ها را داخل شن نگهدارید میتوانید ماهها بصورت تازه و سالم از هویج استفاده کنید. توصیه میشود که هویج ها را بصورت جدا در یخچال نگهدارید یعنی کنار سبزی های دیگر نباشد چون اگر درکنار بقیه سبزیجات نگهداریم هویج ها تیره تر خواهند شد. ما در اینجا طریقه ی درست کردن یک آب هویج خوشمزه را آموزش میدهیم امیدوارم لذت ببرید.

آب هویج بستنی


ابتدا هویج ها را میشوییم و پوستشان را میگیریم و داخل آبمیوه گیر میریزیم. بهتر است هویج های با اندازه کوچک و متوسط را خریداری کنید و حتما باید قسمتهایی از هویج که سبز است را جدا کنید.

آب هویج بستنی


باید وقتی آب هویج ها را گرفتیم آنها را از صافی عبور دهیم تا تفاله ها جدا شوند و آب هویج خالص شود سپس آب گرفته شده را داخل یخچال میگزاریم تا خنک شود بعد خنک شدن داخل لیوان ریخته و داخلش بستنی میریزم.

 آب هویج بستنی

آخرین آموزش ها
برترین ها